برگزاری دوره استقرار Web GIS متن باز آبفا هرمزگان

دوره استقرار Web GIS متن باز از ۲۲ تا ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۸ در شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان برگزار شد.
در این دوره که توسط GISPlus (دپارتمان آموزش تخصصی Web GIS و Mobile GIS شرکت بهین رایانش آزاد) برگزار شد، شرکت کنندگان با مبانی و مفاهیم GIS و Web GIS، معماری Web GIS، روش های پیاده سازی Web GIS، استقرار Web GIS در سازمان ها و بازگشت سرمایه GIS برای سازمان ها آشنا شدند. همچنین با تمرکز بر رویکرد Web GIS متن باز، در این دوره ، پیاده سازی پایگاه داده مکانی متن باز با PostgreSQL و PostGIS و نیز انتشار نقشه ها و داده های مکانی با استفاده از نرم افزارهای GeoServer و نرم افزار MapServer آموزش داده شد.
شرکت آّبفا استان هرمزگان، از جمله سازمان های پیشرو در استقرار Web GIS و یکپارچه سازی آن با فرآیندهای سازمانی می باشد که تلاش می کند با برگزاری دوره های آموزش Web GIS و دوره های
آموزش Mobile GIS
، نسبت به افزایش دانش و اشراف اطلاعاتی پرسنل واحد GIS و واحد IT، توسعه و نگهداری و پشتیبانی سامانه Web GIS خود را تسهیل نماید و بتواند تعامل بهتری با مشاور GIS و پیمانکار GIS این شرکت داشته باشد.

اگر شما هم می خواهید این دوره های را در سازمان خود برگزار نمایید، فرم زیر را پر کنید و درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان شرکت بهین رایانش آزاد با شما تماس بگیرند.

درخواست برگزاری دوره GIS

  • مشخصات شخص/شرکت

مهشاد انصاری کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار است و در زمینه توسعه ی وب سایت و برنامه نویسی #C فعالیت دارد

برو بریم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۷۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *