این فیلم رایگان است

این فیلم، خلاصه ای از آموزش مبانی و مفاهیم Web GIS است. ما خلاصه این فیلم را برای شما در آپارات قرارداده ایم تا با کیفیت آموزش، آشنا شوید و درصورت تمایل ویدیوی کامل آنرا از سایت GISPlus، به رایگان دانلود نمایید.

می خواهم این فیلم کوتاه را مشاهده کنم

این فیلم را مشاهده نمایید

در فیلم کامل این جلسه آموزشی، ابتدا مقدمه ای در مورد GIS خواهیم گفت و به شما توضیح می دهیم که GIS چیست؟ سپس شما را با لزوم استفاده از GIS بصورت تحت وب، آشنا می کنیم. از آنجاییکه در این دوره آموزشی می خواهیم شما را با برنامه نویسی تحت وب آشنا کنیم، لذا مروری بر مفاهیم شبکه و اینترنت داریم و شما را با ساختار وب و ارتباطات تحت وب، آشنا می کنیم. در این جلسه برای اینکه بدانید یک سامانه Web GIS چطور کار می کند، اجزای تشکیل دهنده آن به همراه معماری سیستم اطلاعات جغرافیایی تحت وب را بررسی می کنیم و روش های پیاده سازی Web GIS را برای شما بیان می کنیم. همینطور زبان های برنامه نویسی مورد استفاده برای پیاده سازی Web GIS و نحوه استفاده از آن ها را به شما توضیح می­ دهیم.

می خواهم فیلم کامل را رایگان دانلود کنم

آنچه در این جلسه می آموزید

می خواهم این موارد را بیاموزم

نوشته های پیشنهادی

زهرا ابراهیمی
زهرا ابراهیمی کارشناس فناوری اطلاعات از دانشگاه اصفهان است. او در زمینه های طراحی و توسعه وب و برنامه نویسی اندروید فعالیت دارد.
پیشنهاد می کنیم  آموزش MapServer: آشنایی با نرم افزار MapServer