همکاری مشترک GISPlus و APSIS

همکاری مشترک GISPlus و APSIS

آپسیس کجاست؟

آپسیس یک رسانه آنلاین است که با هدف ارائه محتوای ارزشمند و کاربردی مباحث ژئوماتیک در شهریور سال ۱۳۹۴ توسط گروهی از فارغ­ التحصیلان رشته نقشه­ برداری دانشگاه تهران ایجاد شد. گزیده اخبار روز و مطالب متنوع در زمینه­ ژئوماتیک، فروشگاه، آموزشگاه و خدمات نقشه ­برداری بخش‌های مختلف این رسانه را تشکیل می‌دهند. تیمی از کارشناسان و افراد متخصص در حوزه‌های فناوری، برنامه ­نویسی، مقاله نویسی، تجهیزات و خدمات نقشه برداری و نشر کتب در آپسیس گرد هم آمده تا بهترین و به روزترین اخبار و مقالات، محصولات و خدمات این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهند. آپسیس از دل ژئوماتیک آمده و پنجره‌ای رو به آینده این رشته است. آپسیس از فناوری‌های پیش رو می‌گوید، از دانش فراسوی امروز ما و مباحثی که می‌توانند سبک حرفه آینده ما را بسازند. آپسیس برای آگاه کردن نقشه ­برداران و سوق دادن آن‌ها به‌سوی افق‌های دوردست تلاش می­کند؛ افق‌های دوردستی که فناوری مدرن ژئوماتیک می‌طلبد و همواره نقشه برداران پیشگام به‌سوی آن رفته‌اند. آپسیس راهنمایی است برای آینده نقشه­ برداری و علوم ژئوماتیک؛ آینده‌ای که در آن فضا دیگر آن‌قدر دور نیست، توتال استیشن‌های پیشرفته، پرنده­ های بدون سرنشین و اسکنرهای سه‌بعدی به بخشی غیر قابل انکار از رشته ما تبدیل‌شده‌اند و تهیه اطلاعات مکانی امری ساده‌ای می­ نماید. آپسیس با نگاهی متفاوت و تخصصی و با ارائه دستورالعمل­های لازم برای روبرویی با پیچیدگی‌های آینده ژئوماتیک، شما را در مسیر فردایی بهتر همراهی خواهد کرد. حال ما این‌جاییم. آمده‌ایم تا فردا را با هم آغاز کنیم و چشم‌اندازی روشن از آینده را برایتان ترسیم کنیم. فردای ژئوماتیک از اینجا آغاز می‌شود و ما ادعا می‌کنیم که آنچه برای فردایتان می‌خواهید در دستان ماست…

برای دانلود کاتالوگ معرفی آپسیس اینجا کلیک کنید. و برای عضویت در وب سایت آپسیس اینجا کلیک کنید.

آپسیس یعنی؟

“کلمه آپسیس ریشه ه­ای یونانی دارد و به معنای نقاط اکسترمم در مسیر یک شی در حال چرخش به دور جسم جاذب است” بیشتر بخوانید…

 

آموزشگاه آپسیس

آموزشگاه آپسیس از ابتدای شروع فعالیت خود سعی نموده است که نگرشی فراتر از فعالیت‌های مرسوم سایر آموزشگاه‌ها در مباحث آموزشی ژئوماتیک داشته باشد. ازجمله استراتژی‌های آپسیس، فعـــالیت در کلیـــه زمینه‌های مرتبـط بـــا موضوع ژئوماتیک و ارائه راه‌حل‌های جامــع در زمینه توسعه و ایجــــاد سیستم های آموزشی در زمینه مهندسی نقشه برداری است. این آموزشگاه با شناسایی نیازهای کشور و جامعه در حوزه مهندسی نقشه برداری و با به‌کارگیری آخرین ابزارها و فناوری‌های موجود، بخش عمده ای از فعالیت‌های خود را بر روی ارائه آموزش‌های کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرده است. اساتید و کادر مدیریت این آموزشگاه همگی از دانش‌آموختگان رشته های نقشه برداری در سطوح بالای دانشگاهی و عمدتاً از اساتید دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی هستند. شیوه‌های آموزشی اساتید این آموزشگاه کاملاً به‌روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب‌شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد. این آموزشگاه علاوه بر فعالیت در بعد آموزشی، در برگزاری همایش­ ها و سمینارها نیز فعال بوده و در هر فصل چندین همایش و سمینار برگزار می­ کند. علاوه بر فعالیت­ های داخلی آموزشگاه، آپسیس هر ساله در خارج از آموزشگاه و در دانشگاه های مربوطه به برگزاری همایش می‌پردازد.

کلاس‌های خصوصی

علاوه بر برگزار نمودن کلاس‌های رایج برای عموم کاربران و در کلیه سطوح، این آموزشگاه کلاس‌های خصوصی برای دانشجویان و داوطلبان کنکورهای نقشه برداری و آزمون­ های نظام‌مهندسی و دادگستری برگزار می‌نماید.

 

خدمات نقشه برداری آپسیس

آپسیس در راستای نیل به اهداف و رویکرد نوینی که در پیش گرفته است و با توجه به نیاز روز، اقدام به راه اندازی سایت ویژه جهت ارائه خدمات تخصصی نقشه برداری نموده است. آپسیس با سعی و تلاش مجموعه ای کامل و موثر از افراد متخصص و كارشناسان زبده و کارآمد، صاحب نظر و با تجربه را گرد هم آورده تا با به کارگیری تجهیزات و فناوری نو، دانش و علم روز، با برقراري تعاملات مفيد و سازنده با نهادها و انجمن‌هاي تخصصي و پايبندي به اهداف نوین و به روز خود، به ارائه خدمات نوین نقشه برداری و ژئوماتیک بپردازد تا با حفظ كيفيت مطلوب پروژه‌ها و پايبندي قاطع به اصول فني و حرفه‌اي آرمان های خویش را تحقق بندد.

سرویس های آپسیس

سرویس نقشه برداری

سرویس فتوگرامتری

سرویس GIS

سرویس برنامه نویسی

هم اکنون آپسیس پر توان و به روز، با ایده های نو، با سازمانی گسترده و کادری متخصص، آماده مشارکت و اجرای فعالیت های تخصصی عمرانی و نقشه برداری است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش اینجا کلیک کنید.

 

آپسیس را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 حدود یک سال است که از ایده آپسیس می گذرد. رسانه‌ آپسیس به عنوان رسانه تحت وب و تخصصی ژئوماتیک در مدتی کوتاه مخاطبان زیادی از نقشه برداران پیدا کرد و به مرجع اصلی طرفدارن حوزه‌های نقشه برداری و ژئوماتیک تبدیل شد. اما جدا از آدرس www.apsis.ir، پل های ارتباطی زیادی با آپسیس وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم آپسیس را در شبکه‌‎های اجتماعی دنبال کنید. ما در وب‌سایت آپسیس و همچنین شبکه‌های اجتماعی‌، از ژئودزی، فتوگرامتری، سنجش از دور، سیستم اطلاعات مکانی، هیدروگرافی و حتی ادامه تحصیل و آزمون های رشته اعم از کنکور و نظام مهندسی و کارشناسی رسمی دادگستری، براییتان می‌گوییم. می‌خواهیم راحت‌تر از هرجای دیگری درباره تکنولوژی در ژئوماتیک بخوانید؛ بدون آن‌که درگیر مفاهیم و اصطلاحات پیچیده تکنولوژیک آن بشوید. البته نیازهای کاربرانی که به سطح بالاتری از دانش نیاز دارند را فراموش نکرده‌ایم. با آپسیس با تجهیزات جدید، دانش و فناوری روز و برترین‌های نقشه برداری آشنا می‌شوید. کاربردی بودن این اطلاعات در زندگی مخاطبینمان هم برایمان اهمیت دارد. به‌همین خاطر محصولات و تکنیک های مختلف را برایتان نقد و مقایسه می‌کنیم. راهنمای ژئوماتیک شما می شویم و در بازار پر ترافیک تکنولوژی های جور واجور، بهترین‌هایشان را برایتان دست‌چین و معرفی می‌کنیم. حتی نکته‌ها و ترفندهایی که باید برای زندگی شغلی و تحصیلی در این دنیای تماما پیچیده بدانید را برایتان بازگو می‌کنیم. باحال‌تر از همه این‌که کلی مطلب درباره‌ سرگرمی، دانستنی و موضوعات عجیب و غریب و رویدادهای مناسبتی برایتان می‌نویسیم. به ‌هر چیزی که در نقشه برداری به آن علاقه داشته باشید، آپسیس درباره‌اش با شما حرف می‌زند. به همه‌ این‌ها پوشش مهم‌ترین اخبار حوزه‌های علمی، فناوری و بازار کار نقشه برداری را اضافه کنید. آپسیس و شبکه‌های اجتماعی آن را دنبال کنید.

 آپسیس رسانه تخصصی نقشه برداری و ژئوماتیک است.

سایت آپسیس

کانال تلگرام آپسیس

گروه تلگرام آپسیس 

اینستاگرام آپسیس

دسته بندی ها: اخبار

زهرا ابراهیمی کارشناس فناوری اطلاعات از دانشگاه اصفهان است. او در زمینه های طراحی و توسعه وب و برنامه نویسی اندروید فعالیت دارد.

برو بریم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۰۱۰

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *