درباره ما

می خواهیم یادگیری GIS را آسان کنیم

گروه GISPlus با هدف گسترش دانش فناوری های مکانی، از آذر ماه سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نمود. هم اکنون این گروه با داشتن ۱۰ سال تجربه در پروژه‌های مطرح کشور، در زمینه مشاوره، برنامه نویسی، آموزش و راه اندازی سامانه‌های اطلاعات مکانی بر بسترهای مختلف (Desktop GIS و WebGIS و MobileGIS) در حال فعالیت است.

رسالت ما

تواناسازی همه افراد جامعه با استفاده از اطلاعات مکانی

امروزه، اطلاعات نقش بسیار مهمی در مدیریت جوامع و منابع دارند. در این میان، نقشه‌ها و اطلاعات مکانی (به انگلیسی: Geo-Spatial informations) از مهمترین اطلاعات جامعه به شمار می‌آیند. در جوامع پیشرفته، در تمامی زمینه‌ها از سامانه‌های اطلاعات مکانی بهره گرفته می‌شود تا هزینه‌ها را کاهش دهند و انجام کارها را سرعت بخشند. GISPlus نیز در راستای گسترش استفاده از فناوری‌های اطلاعات مکانی و تواناسازی همه افراد جامعه با استفاده از اطلاعات مکانی، شروع به فعالیت نموده تا بتواند گامی موثر در توسعه و پیشرفت جامعه در زمینه دستیابی به اطلاعات و فن‌آوری‌های مکانی بردارد. ما در تلاشیم، جامعه را آموزش دهیم تا بتوانند به سادگی از مزایای داده های مکانی بهرمند گردند.

خدمات +GIS

خدمات ما با همکاران

ما بر این باوریم، سامانه‌های اطلاعات مکانی، نقشی بیشتر از یک سامانه دارند. ما در تلاشیم، فناوری‌های مکانی را بیشتر از آنچه که معنا دارند به جامعه معرفی نماییم. اطلاعات مکانی می‌توانند به یاری جامعه بیایند و ما تلاش می‌کنیم جامعه را با استفاده از اطلاعات جغرافیایی، توانمندتر و آگاه‌تر سازیم.

گواهی های ما

تیم جی ای اس پلاس

بنیان گذار و استراتژیست
بنیان گذار و مدیر توسعه
مدیر سایت
تحقیق و توسعه
کارشناس تولید محتوا

آماده ایم تا برای مشاوره ، یادگیری و پیاده سازی اطلاعات مکانی به شما کمک کنیم

یادگیری و مشاوره را شروع کنید

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به اقای منصور ادیبی سده می باشد