به ما بپیوندید


محیطی برای نشر دانش جی آی اس
آیا دوست دارید در گسترش دانسته‌ها و آموخته های خود در سایت GISPlus همکاری نمایید؟ آیا دوست دارید با چاپ دانسته های خود در GISPlus، به دیگران کمک کنید؟
فرآیند پیوستن به GISPlus، بسیار ساده است:
در سه نوشته اول، شما با استفاده از بخش ارسال مطلب، با هماهنگی مدیر فنی سایت GISPlus و با نام خودتان آموزه‌های خود را در GIS+ منتشر می سازید.
پس از ارسال سه نوشته و آشنایی با نحوه ارسال مطالب در سایت GIS+، به شما یک نام کاربری و گذرواژه تخصیص داده خواهد شد. از آن پس، شما به یکی از نویسندگان سایت GIS+ تبدیل شده و می تواند در هر زمان به ارسال مطلب اقدام نماید.

ارسال

۳ نوشته آزمایشی

دریافت

نام کاربری و گذرواژه

ارسال نوشته

در GISPLUS

 آیین نامه GISPlus

  • موضوع مطالب ارسال شده باید با موضوع سایت همخوانی داشته باشد. این بدین معناست که مطالب ارسالی می تواند در موضوع جی.آی.اس (GIS) و کاربردهای آن در رشته های مختلف، سنجش از دور (Remote Sensing)، نقشه برداری و به طور کلی هر موضوع مرتبط با اطلاعات مکانی (اطلاعات جغرافیایی) باشند.
  • با توجه به رویکرد سایت در تواناسازی جامعه با استفاده از فناوری های اطلاعات مکانی، اولویت در انتشار مطالب با مطالب آموزشی و آگاهی رسانی است.
  • کپی‌برداری از مطالب سایر سایت‌های فارسی ممنوع است، اما الهام‌ گرفتن از موضوعات و یا ترجمه مطالب از منابع غیرفارسی، به شرط آنکه منبع ذکر شود، مجاز می‌باشد.
  • فعالیت در این بخش، رایگان بوده و هیچ محدودیتی ندارد.
  • نویسندگانی که فعالیت بیشتری در GISPlus داشته باشند، از امتیازات سایت GISPlus برخوردار خواهند شد. مواردی از قبیل امکان تدریس، مشاوره و انجام پروژه ها از جمله امتیازات سایت +GIS می‌باشند.
  • افرادی که قصد دارند در سایت GISPlus همکاری داشته باشند اما فرصت یا امکان انتشار مطالب را ندارند، می توانند فایل مطلب خود را به آدرس ایمیل info@GISPlus.ir ارسال کنند تا به عنوان نویسنده افتخاری و به نام ایشان در سایت منتشر شود.