راهنمای استفاده از Video-Player

درود بر شما همراهان GISPlus

امیدواریم پر نشاط و پر انرژی با ما همراه باشید. از اینکه بر روی خودتان سرمایه گذاری کرده اید و می خواهید مهارت های خود را افزایش دهید، بسیار خرسندیم و به شما شادباش می گوییم.

نحوه پرسیدن سوالات

این فایل راهنما را تا انتها بخوانید. شما در هر مرحله که پرسشی داشتید می توانید، از طریق تلگرام یا واتس آپ با شماره ۰۹۰۳۰۳۴۱۸۰۸ یا آی.دی gisplusadmin@، با بخش پشتیبانی شرکت ما در ارتباط باشید و پرسش خود را ارسال نمایید تا ما پاسخگوی شما گرامی یان باشیم.

مشاهده جلسات آموزشی

برخی از جلسات آموزشی تنها از طریق Video Player اختصاصی بهین قابل پخش هستند. برای مشاهده این جلسات می توانید آخرین نسخه از ویدیو پلیر را با کلیک بر روی دکمه زیر دانلود نمایید

چرا ویدیوها قفل گذاری شده اند

این بسته آموزشی را که تهیه می کنید، حاصل ۱۳ سال کار و تجربه ما در حوزه سامانه های اطلاعات مکانی می باشد. متاسفانه برخی از همراهان سایت، از عدم قفل گذاری آموزش ها، سو استفاده هایی کردند که نه تنها منجر به زیان تیم ما و نیز دلسردی تیم از فعالیت در حوزه آموزش GIS شد، بلکه حقوق پرسنل شرکت نیز مورد تضییع قرار گرفت. از این رو علیرغم میل باطنی، در هر بسته آموزشی، ممکن است برخی از ویدیوها به صورت قفل گذاری شده به شما ارایه شوند. شما به ازای خرید هر بسته، برای مشاهده ویدیوها، می بایست پس از نصب ویدیو پلیر بهین، با ارسال کد UID که مختص به رایانه شما می باشد، مجوز استفاده از آموزش ها را از ما دریافت و بر روی رایانه خود تنظیم کنید. برای هر رایانه وابسته به قطعات سخت افزاری آن، یک مجوز جداگانه باید دریافت شود. وابسته به تعداد مجوزی که بسته آموزشی شما دارد، می توانید از آن بسته آموزشی، روی یک یا چند رایانه، استفاده نمایید.

چگونه Video Player را نصب کنم؟

آموزش نصب و راه اندازی ویدیو پلیر بهین در فیلم زیر به طور کامل توضیح داده شده است

نحوه دریافت مجوز


بعد از نصب ویدیو پلیر و اجرای ان صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که از شما مجوز می خواهد در این صفحه کدی به نام UID نمایش داده می شود که باید کد را کپی کرده و برای ما ارسال نمایید (مراحل کار در ویدیو فوق توضیح داده شده است).

به منظور جلوگیری از اشتباه در صدور مجوز کد UID را کپی نمایید. به این علت که هنگام تایپ اگر اشتباهی پیش بیاید مجوز صادر شده قابل استفاده نمی باشد و باید مجوز مجدد صادر گردد.

ویدیو پلیر بهین

با پر کردن فرم زیر درخواست مجوز خود را ثبت کنید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .