سایت GISPlus دپارتمان مشاوره و آموزش شرکت بهین رایانش آزاد، می باشد. این شرکت با تجربه پیاده سازی سامانه های اطلاعات مکانی تحت وب و موبایل (Web GIS, Mobile GIS)، آمادگی دارد تا به عنوان پیمانکار و مجری در پروژه های جی آی اس (GIS) و Web GIS و Mobile GIS با سازمان‌ها، شرکت­ها و اشخاص ثالث، همکاری نماید.

درخواست همکاری

درخواست اجرای پروژه GIS

  • مشخصات شخص/شرکت

  • اطلاعات پروژه

پروژه های GIS اجرا شده ما

behsam

بهسام: سامانه اطلاعات مکانی تحت وب

سامانه اطلاعات مکانی تحت وب (سامانه بهسام) نقشه‏ ها و اطلاعات جغرافیایی را از طریق یک مرورگر وب، در کمترین زمان، با کمترین هزینه و در هر جایی به اشتراک می گذارد و کاربران می توانند به صورت متمرکز، با نقشه ها و اطلاعات جغرافیایی کار کنند.

rahyar

رهیار: سامانه برداشت اطلاعات با موبایل

با استفاده از اپلیکیشن موبایل رهیار و سامانه تحت وب آن، می‏توان اطلاعات انواع المان‏های موجود در معابر شهر را از طریق فرم‏های پویا، در زمان کوتاه و با هزینه کم و دقت بالا برداشت نمود.

رهپو: اپلیکیشن موبایل برداشت خرابی آسفالت معابر

با استفـاده از اپلیکیشن موبایـل برداشت خرابی معابـر، می‏تـوان انواع خرابی روسازی معابر را به همراه شدت، مکان دقیق و تصویر آن‏ها، در زمان کم و با هزینه کمتر و دقت بالاتر، گردآوری نمود. این داده ها می توانند به عنوان ورودی سامانه مدیریت روسازی معابر یا همان سامانه PMS مورد استفاده قرار گیرند تا هزینه های تعمیر و نگهداری معابر شهری را کاهش دهند.

trafficyar

ترافیک یار: سامانه ثبت وقایع و مشکلات ترافیکی

با استفاده از اپلیکیشن موبایل ترافیک یار، شهروندان می توانند گزارش وقایع ترافیکی سطح شهر را برای مرکز کنترل ترافیک، ارسال نمایند. با استفاده از وب سایت مدیریت وقایع ترافیکی، کارشناسان مرکز کنترل ترافیک می توانند گزارشات شهروندان را بررسی و تایید نموده و اقدامات مناسب جهت مدیریت و کنترل ترافیک شهر را انجام دهند.