نقشه جغرافیایی کرونا در ایران

نقشه جغرافیایی کرونا در ایران

با گسترش ویروس کرونا در ایران، دغدغه ها و نگرانی های شهروندان افزایش یافته است. شرکت بهین رایانش آزاد با هدف انجام وظیفه در حوزه مسئولیت اجتماعی خود، نقشه جغرافیایی کرونا در ایران را تهیه کرده است.

در این نقشه پراکندگی کرونا در ایران به همراه آمارهای به روز آن نمایش داده می شود. همچنین یکی از دیگر اهداف تهیه این سامانه نقشه، مشخص کردن بیمارستان های پذیرنده بیماران کرونا روی نقشه بوده است. شهروندان می توانند نزدیکترین مراکز درمانی و تست کرونا و بیمارستان های ریفرال کرونا را بر روی نقشه مشاهده نمایند و با کلیک روی آنها نزدیکترین مسیر از مکان خودشان تا آن بیمارستان را مشاهده نمایند.

کرونا

برای مشاهده نقشه ویروس کرونا در ایران می توانید به وب سایت www.CoronaMap.ir یا نشانی CoronaMap.GISPlus.ir مراجعه نمایید.

شرکت بهین رایانش آزاد

معرفی شرکت بهین رایانش آزاد

شرکت بهین رایانش آزاد یک شرکت GIS است که با هدف کمک به جامعه با استفاده از نقشه و اطلاعات جغرافیایی، فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نموده است و سامانه های نقشه جغرافیایی را تولید می نماید. نقشه ها به عنوان زبان گویا می توانند به انسان ها در درک و فهم آسان تر دنیای اطرافشان کمک نمایند. همچنین امروزه نقشه و اطلاعات جغرافیایی به کمک بشر آمده و در تصمیم گیری ها پشتیبان انسان بوده به نحوی که هزینه و زمان را برای ما کاهش می دهند.

آشنایی با GIS یا سامانه اطلاعات جغرافیایی

برای اینکه بیشتر با GIS یا سیستم اطلاعات جغرافیایی آشنا شوید، روی عکس زیر کلیک کنید و ویدیوی آموزشی را مشاهده کنید.

مهشاد انصاری کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار است و در زمینه توسعه ی وب سایت و برنامه نویسی #C فعالیت دارد

برو بریم

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۸۱۵

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *