درباره ما

درباره ما

می خواهیم یادگیری GIS را آسان کنیم

گروه GISPlus با هدف گسترش دانش فناوری های مکانی، از آذر ماه سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نمود. هم اکنون این گروه با داشتن ۱۰ سال تجربه در پروژه‌های مطرح کشور، در زمینه مشاوره، برنامه نویسی، آموزش و راه اندازی سامانه‌های اطلاعات مکانی بر بسترهای مختلف (Desktop GIS و WebGIS و MobileGIS) در حال فعالیت است.

رسالت ما

تواناسازی همه افراد جامعه با استفاده از اطلاعات مکانی

امروزه، اطلاعات نقش بسیار مهمی در مدیریت جوامع و منابع دارند. در این میان، نقشه‌ها و اطلاعات مکانی (به انگلیسی: Geo-Spatial informations) از مهمترین اطلاعات جامعه به شمار می‌آیند. در جوامع پیشرفته، در تمامی زمینه‌ها از سامانه‌های اطلاعات مکانی بهره گرفته می‌شود تا هزینه‌ها را کاهش دهند و انجام کارها را سرعت بخشند. GISPlus نیز در راستای گسترش استفاده از فناوری‌های اطلاعات مکانی و تواناسازی همه افراد جامعه با استفاده از اطلاعات مکانی، شروع به فعالیت نموده تا بتواند گامی موثر در توسعه و پیشرفت جامعه در زمینه دستیابی به اطلاعات و فن‌آوری‌های مکانی بردارد. ما در تلاشیم، جامعه را آموزش دهیم تا بتوانند به سادگی از مزایای داده های مکانی بهرمند گردند.

خدمات +GIS

طراحی و پیاده سازی GIS

پیاده سازی سامانه های اطلاعات جغرافیایی تحت وب و موبایل

بسته آموزش جی آی اس
بسته های آموزشی GIS

پیشنهاد ما برای آموزش مقرون به صرفه GIS, Web GIS, Mobile GIS

مشاوره GIS

مشاور و همراه شما در پروژه هــای GIS, Web GIS, Mobile GIS

آموزش GIS

برگزاری دوره های آموزش GIS, Web GIS, Mobile GIS

طراحی و پیاده سازی پایگاه داده مکانی
دوره های آموزش آنلاین
دوره های آموزش حضوری

خدمات ما با همکاران

فتوگرامتری پهپاد

بسته آموزش جی آی اس
سنجش از راه دور
فروش سامانه های اطلاعات مکانی
فروش تصاویر ماهوره ای

ما بر این باوریم، سامانه‌های اطلاعات مکانی، نقشی بیشتر از یک سامانه دارند. ما در تلاشیم، فناوری‌های مکانی را بیشتر از آنچه که معنا دارند به جامعه معرفی نماییم. اطلاعات مکانی می‌توانند به یاری جامعه بیایند و ما تلاش می‌کنیم جامعه را با استفاده از اطلاعات جغرافیایی، توانمندتر و آگاه‌تر سازیم.

گواهی های ما