GIS Day 2020
روز سامانه اطلاعات مکانی

 بیایید جشن را شروع کنیم ! 

وقت جشن است

28 آبان (18 نوامبر) میزبان یک رویداد بزرگ جهانی هستیم.روز GIS را به شما شادباش می گوییم. اگرچه ممکن است جشن های امسال مجازی باشد، اما موفقیت های شما در سال گذشته الهام بخش و تأثیرگذار امسال است. ما به عنوان متخصصان و دوستداران یک نقشه خوب، این روز را با هم جشن می گیریم و تلاش می کنیم جامعه از مزایای GIS آگاه شوند.

هدایای آکادمی GISPlus

آکادمی GISPlus از شرکت بهین رایانش آزاد نیز از سال ۱۳۹۵ تاکنون در روز GIS در مراسمی که در جای جای کشور برگزار می شود، حضور یافته و نسبت به آموزش جامعه و آشنا کردن آن ها با GIS و تکنولوژی های نوین Web GIS و Mobile GIS کوشیده است.شما می توانید این هدایا را به رایگان دانلود کنید.

همین طور شما می توانید از تخفیف 30% محصولات استفاده کنید. تخفیف بر روی محصولات اعمال شده است و برای خرید نیاز به وارد کردن کد تخفیف ندارید. تیم GISPLus از طریق خطوط (09030341808 – 03137789606) آماده ی ارائه ی هرگونه کمک به شما عزیزان است. شما دوستان عزیز می توانید از این طریق با ما در ارتباط باشید همین طور می توانید از طریق تماس با این خطوط  به راحتی از متخصصان ما مشاوره و کمک بگیرید                                                                                                        

ما به شما کمک می کنیم

مفتخریم با تکیه بر 13 سال تجربه در پروژه های مکان محور در سازمان های کشور به شما در خصوص پروژه های GIS و راهکارهای مکان محور مبتنی بر وب و موبایل کمک کنیم.برای دریافت مشاوره رایگان از ما، شرحی از مشکل خود را اینجا ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. 

ثبت درخواست مشاوره

جشن GIS

جشن GIS

جشن GIS

جشن GIS

 
اگر شما هم از بسته های آموزشی ما استفاده کردید و موفق شدین یک Web GIS طراحی کنید خروجی سامانه خود را برای ما ارسال کنید و هدیه ویژه ای دریافت نمایید. شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.