شرکت بهین رایانش آزاد

بی نقشه به راه نزنید

سامانه های اطلاعات مکانی وب GIS و موبایل GIS

شرکت gis شرکت بهین رایانش آزاد

شرکت بهین رایانش آزاد به سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی با استفاده از GIS کمک می کند تا کارهایشان را سریع تر، کم هزینه تر و با بهره وری بالاتر انجام دهند. ما از سال 1392 اینجاییم تا جامعه را با استفاده از فناوری اطلاعات مکانی توانمندتر کنیم. کار اصلی ما طراحی و اجرای سامانه های اطلاعات مکانی بر بستر وب (Web GIS) و موبایل (Mobile GIS) می باشد. سازمان های زیادی از خدمات مشاوره GIS و نیز آموزش GIS ما بهره مند شده اند. ما سه کار انجام می دهیم:

هم اکنون آموزش سازمان‏ ها و سایر افراد جامعه و نیز توسعه سامانه های اطلاعات مکانی وب GIS و موبایل GIS با استفاده از رویکرد متن‏ باز، مهم‏ترین فعالیت ‏های متخصصين اين شـــرکت می ‏باشند. این شرکت در زمره شرکت هایی است که در کشور، سامانه‏ های اطلاعات مکانی متن‏ باز را با استفاده از استانداردهای کنسرسیوم آزاد مکانی (OGC) توسعه داده است.

ما راهکارهای خود را بر پایه دنیای متن ‏باز (به انگلیسی Open Source) ارایه می ‏کنیم و همواره پشتیبان نگرش و اندیشه متن ‏باز هستیم. ما می خواهیم جامعه را با استفاده از اطلاعات مکانی، توانا کنیم.

نوآوری شرکت بهین

سامانه اطلاعات مکانی بهسام

اولین پکیج نرم افزار WebGIS در ایران

فقط در ۵ دقیقه و بدون دردسر، سامانه WebGIS خودتان را راه اندازی کنید.

راهکارهای مکانمند شرکت بهین

رهیار

با اپلیکیشن برداشت معابر، می توان اطلاعات و المان های معابر را گردآوری نمود. با استفاده از سامانه مدیریت برداشت اطلاعات، کارشناسان می توانند نسبت به برنامه ریزی، کنترل، اعتبارسنجی و نظارت بر فرآیند برداشت، اقدام نمایند.

بهپو

با استفاده از اپلیکیشن موبایل بهپو، جمع آوری اطلاعات از طریق فرم‏های پویا، در زمان کوتاه و با هزینه کم و دقت بالا انجام می شود. با چند ضربه انگشت، اطلاعات را برداشت کرده و در همان لحظه برای سازمان‏تان ارسال نمایید

رهپو

با اپلیکیشن برداشت خرابی معابر، می توان انواع خرابی روسازی معابر را به همراه شدت، مکان دقیق وتصویر آن ها گردآوری نمود. با استفاده از سامانه مدیریت برداشت اطلاعات، کارشناسان می توانند نسبت به برنامه ریزی، کنترل، اعتبارسنجی و نظارت بر فرآیند برداشت، اقدام نمایند.

ترافیک یار

با استفاده از اپلیکیشن موبایل، شهروندان می توانند گزارش وقایع ترافیکی سطح شهر را برای مرکز کنترل ترافیک، ارسال نمایند.با استفاده از وب سایت مدیریت وقایع ترافیکی، کارشناسان مرکز کنترل ترافیک می توانند گزارشات شهروندان را بررسی و تأیید نموده و اقدامات مناسب جهت مدیریت و کنترل ترافیک شهر را انجام دهند.

سرویس نقشه اختصاصی

سرویس نقشه اختصاصی، به شما کمک می کند یک نقشه کامل و اختصاصی از ایران را بر روی سرور خودتان راه اندازی کـنید و وابستگی سامانه هــای مکان محور خود به سرویس های نقشه اینترنتی نظیر Google Map، OpenStreetMap و… را حذف کنید.

بهسامان

توسط سامانه بهسامان، سازمان ها می توانند نقشه ها و داده های مکانی خود را در یک پایگاه داده مکانی، ساماندهی نمایند و دسترسی به آن ها را از طریق وب، برای کاربران مجاز، امکان پذیر کنند.

برخی از مشتریان ما
منصور ادیبی مشاور gis

منصور ادیبی بنیان گذار و مدیرعامل شرکت بهین

کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد GIS هستم. از سال 1380 کار انفورماتیک را شروع کردم و از سال 1386 به ژئوماتیک علاقمند شدم و با GIS آشنا شدم. از آن پس، نگرشم به اندیشه مکان مبنا تغییر یافت و عاشق GIS و سامانه های اطلاعات مکانی شدم. کار خودم را از برنامه نویسی شروع کردم...