آشنایی با منصور ادیبی مشاور GIS

منصور ادیبی

منصور ادیبی، فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان می باشد. از سال ۱۳۸۰ سابقه فعالیت انفورماتیک را دارد. همچنین از سال ۱۳۸۶ به ژئوماتیک علاقمند شد و با GIS آشنا شد. از آن پس، نگرشش به اندیشه مکان مبنا تغییر یافت و عاشق GIS و سامانه های اطلاعات مکانی شد. کار خود را از برنامه نویسی شروع کرد. دست گرمی اش در برنامه نویسی را با زبان های GW Basic و Pascal شروع کرد و اولین برنامه تجاری خودش را با زبان ویژوال بیسک

نوشت و پول درآورد! برنامه نویسی را پس از آن با زبان های C++، Delphi، VB .NET، C# .NET، ASP .NET ادامه داد. در سوابق کاری اش، پس از برنامه نویسی، مدیر فنی، مدیر پروژه، مدیر R&D، مدیر بازاریابی و فروش، مشاوره GIS، مدرس GIS به چشم می خورد.

عاشق تفکر متن باز می باشد و از همان ابتدای ورود به حوزه GIS، دنبال کننده GIS متن باز بود و کماکان نیز بر این اندیشه مداومت دارد.

در سال ۱۳۹۲ شرکت بهین رایانش آزاد را با همکاری دو تن از دوستانش بنا نهاد و به مدت ۲ سال، زمینه چینی برای شروع رسمی فعالیت شرکت را انجام دادند. از سال ۱۳۹۴، با هدف آموزش جامعه و آشنا کردن آنها با فناوری های مکان محور، آکادمی GISPlus را بنا نهاد و دوستانش نیز در رشد GISPlus با او همراه شدند. سرانجام در شروع سال ۱۳۹۵، با همراهی دوستانش، فعالیت رسمی شرکت بهین رایانش آزاد را شروع کردند و با تولید سامانه های اطلاعات مکانی تحت وب و موبایل و نیز آموزش و مشاوره در زمینه فناوری های مکان محور، در تلاش برای انجام رسالت خود در این دنیاست.

منصور ادیبی خودش را سخت کوش مقاوم در برابر سختی می داند و معتقد است برای انجام رسالتش در دنیا، سختی ها را به جان می خرد تا نتیجه دلخواه را بگیرد. از نظر خیلی ها، او یک دیوانه شکست خورده است. اما هنوز در حال دیوانگی است!

برای آشنایی بیشتر با او، می توانید رزومه او را دریافت نمایید.

درخواست مشاوره با منصور ادیبی

سوال

ارتباط مستقیم با منصور ادیبی

برای ارتباط مستقیم با بنیان گذار آکادمی GISPlus آقای منصور ادیبی و دریافت مشاوره GIS و یا اعلام هرگونه شکایت، انتقاد و پیشنهاد، از طریق شماره ۰۹۲۲۱۱۹۸۴۹۱ در روز های چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۳ اقدام نمایید. به صورت مستقیم و بدون واسطه، شخص ایشان پاسخگوی شما عزیزان می باشند.