مشاوره GIS

آکادمی GISPlus، دپارتمان مشاوره و آموزش شرکت بهین رایانش آزاد، می باشد. این شرکت تجربه برگزاری دوره های آموزش تخصصی GIS، Web GIS و Mobile GIS برای سازمان ها و نیز مشاوره GIS و پیاده سازی سامانه های اطلاعات مکانی تحت وب و موبایل را دارد. شرکت بهین رایانش آزاد با یکی از خدمات مشاوره به شما کمک می کند مشکلات سازمان تان در بخش GIS را از میان بردارید و GIS را برای کاهش هزینه ها و افزایش بهروری سازمان تان به خدمت بگیرید. 

در مورد شرکت بهین رایانش آزاد بیشتر بدانید

شرکت بهین رایانش آزاد (سهامی خاص)،  در سال ۱۳۹۲ با  همت چند تن از متخصصين با تجربه و با هدف توانمندسازی کسب و کارها و جامعه با استفاده ازفناوری  اطلاعات مکانی تاسيس گرديد
رویکرد این شرکت خروج از انحصارگرایی و دسترسی آزاد به اطلاعات و ابزارها است. ما راهکارهای خود را بر پایه دنیای متن ‏باز (به انگلیسی Open Source) ارایه می ‏کنیم و همواره پشتیبان نگرش و اندیشه متن ‏باز هستیم. ما می خواهیم جامعه را با استفاده از اطلاعات مکانی، توانا کنیم. ما دو کار انجام می دهیم:

هم اکنون آموزش سازمان‏ ها و سایر افراد جامعه و نیز توسعه سامانه های اطلاعات مکانی وب و موبایل با استفاده از رویکرد متن‏ باز، مهم‏ترین فعالیت ‏های متخصصين اين شـــرکت می ‏باشند. این شرکت در زمره معدود شرکت هایی است که در کشور، سامانه‏ های اطلاعات مکانی متن‏ باز را با استفاده از استانداردهای کنسرسیوم آزاد مکانی (OGC) توسعه داده است.

کتاب اجرای موفق GIS در سازمان ها

آموزه هایی برای موفقیت GIS در سازمان شما

چگونه می ‏توانید تشخیص دهید که GIS در سازمان شما واقعا موفق بوده است یا خیر؟

مهم ترین سامانه های شرکت

رهیار

با اپلیکیشن برداشت معابر، می توان اطلاعات و المان های معابر را گردآوری نمود. با استفاده از سامانه مدیریت برداشت اطلاعات، کارشناسان می توانند نسبت به برنامه ریزی،کنترل،اعتبارسنجی و نظارت بر فرآیند برداشت، اقدام نمایند.

بهپو

با استفاده از اپلیکیشن موبایل بهپو، جمع آوری اطلاعات از طریق فرم‏های پویا، در زمان کوتاه و با هزینه کم و دقت بالا انجام می شود. با چند ضربه انگشت، اطلاعات را برداشت کرده و در همان لحظه برای سازمان‏تان ارسال نمایید

رهپو

با اپلیکیشن برداشت خرابی معابر، می توان انواع خرابی روسازی معابر را به همراه شدت، مکان دقیق وتصویر آن ها گردآوری نمود. با استفاده از سامانه مدیریت برداشت اطلاعات، کارشناسان می توانند نسبت به برنامه ریزی، کنترل، اعتبارسنجی و نظارت بر فرآیند برداشت، اقدام نمایند.

ترافیک یار

با استفاده از اپلیکیشن موبایل، شهروندان می توانند گزارش وقایع ترافیکی سطح شهر را برای مرکز کنترل ترافیک، ارسال نمایند.با استفاده از وب سایت مدیریت وقایع ترافیکی، کارشناسان مرکز کنترل ترافیک می توانند گزارشات شهروندان را بررسی و تأیید نموده و اقدامات مناسب جهت مدیریت و کنترل ترافیک شهر را انجام دهند.

سرویس نقشه اختصاصی

سرویس نقشه اختصاصی، به شما کمک می کند یک نقشه کامل و اختصاصی از ایران را بر روی سرور خودتان راه اندازی کـنید و وابستگی سامانه هــای مکان محور خود به سرویس های نقشه اینترنتی نظیر Google Map، OpenStreetMap و… را حذف کنید.

بهسامان

توسط سامانه بهسامان، سازمان ها می توانند نقشه ها و داده های مکانی خود را در یک پایگاه داده مکانی، ساماندهی نمایند و دسترسی به آن ها را از طریق وب، برای کاربران مجاز، امکان پذیر کنند.

ثبت درخواست مشاوره
برای دریافت مشاوره لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید. این فرم طی 2 روز کاری بررسی و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد. اگر عجله دارید می توانید با شماره 09030341808 با ما در ارتباط باشید