آموزش پایتون

یادگیری برنامه نویسی پایتون

کاملا عملی و گام به گام

ویدیوهای آموزشی قابل دانلود

معرفی کلاس آموزش پایتون

جلسات کلاس، به صورت ویدیو در پنل شما قرار می گیرند

هر زمان خواستید می توانید آنها را مشاهده کنید

کلاس آموزش پایتون شامل چه مطالبی است؟

کلاس آموزش پایتون برای چه افرادی مناسب است؟

در این صورت حتما در این کلاس شرکت کنید و برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرید

پیش نیازهای این آموزش

آیا برنامه نویسی GIS هم آموزش داده می شود؟

در این کلاس فقط به آموزش زبان برنامه نویسی پایتون پرداخته می شود. اما از آنجاییکه بیشتر مخاطبین ما از علاقمندان GIS هستند در انتهای کلاس مروری بر پایتون و GIS خواهیم داشت تا برای سطح دوم آموزش پایتون که قرار است پس از این کلاس برگزار شود، آماده شوید.

مدرس این آموزش را بیشتر بشناسید

منصور ادیبی | مشاور سامانه ‏های اطلاعات مکانی

منصور ادیبی متخصص Web GIS

جالب است بدانید که

در این کلاس از همه نرم افزارهایی استفاده شده است که در شرکت بهین رایانش آزاد از سال 1397 تا کنون در حال طراحی و ساخت سامانه های GIS با زبان پایتون هستیم. قبلا از زبان سی شارپ استفاده می کردیم و الان تمامی محصولات شرکت ما با زبان پایتون باز طراحی شده اند.

هدیه شرکت کنندگان کلاس پایتون

به 20 نفر اول شرکت کنندگان کلاس پایتون، کتاب برنامه نویسی Web GIS با پایتون که در حال نوشتن نسخه جدید آن هستیم، هدیه داده می شود. در بین سایر شرکت کنندگان نیز قرعه کشی خواهد شد و به 20 نفر دیگرنیز کتاب هدیه خواهد شد.

کتاب آموزش برنامه نویسی Web GIS با پایتون

ساخت Web GIS با آسان ترین زبان برنامه نویسی

نسخه جدید این کتاب در حال چاپ است

کتاب آموزش برنامه نویسی پایتون و Web GIS

ثبت نام در کلاس آموزش پایتون

تخفیف کلاس به مدت محدود

اگر برای شروع یادگیری عملی برنامه نویسی پایتون مشتاق هستید، در کلاس آموزش پایتون شرکت کنید. در این کلاس به صورت گام به گام با استفده از مکانیزم طبیعی ذهن و ابزارهای هوش مصنوعی، برنامه نویسی را با شیوه ای آسان و لذت بخش یاد می گیرید.

299,000تومان

گارانتی بازگشت وجه

در پایان کلاس آموزش پایتون در صورتی که از محتوای آموزشی و کیفیت آن ناراضی بودید به شرط فعال بودن در کلاس و انجام تکالیف می توانید کل وجه پرداختی تان را پس بگیرید. ما تمام تجارب واقعی مان در پروژه های تجاری کشور را به کار می بریم تا شما با آسان ترین روش برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرید و به ادامه دادن آن نیز علاقمند شوید.

پس از ثبت نام چه کار کنم؟

پس از ثبت نام و پرداخت وجه، به صفحه دانلود راهنمای شرکت در کلاس هدایت می شوید. راهنما را بخوانید و عضو کانال تلگرام کلاس آموزش پایتون شوید. کلاس از 13 خرداد شروع می شود. در کانال تلگرام تا شروع کلاس محتواهایی را ارسال می کنیم که شما کاملا آماده یادگیری شوید. برای یک سفر 5 هفته ای خودتان را آماده کنید.