برگزاری دوره استقرار Web GIS متن باز آبفا هرمزگان

دوره استقرار Web GIS متن باز از 22 تا 24 خرداد ماه 1398 در شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان برگزار شد.
در این دوره که توسط GISPlus (دپارتمان آموزش تخصصی Web GIS و Mobile GIS شرکت بهین رایانش آزاد) برگزار شد، شرکت کنندگان با مبانی و مفاهیم GIS و Web GIS، معماری Web GIS، روش های پیاده سازی Web GIS، استقرار Web GIS در سازمان ها و بازگشت سرمایه GIS برای سازمان ها آشنا شدند. همچنین با تمرکز بر رویکرد Web GIS متن باز، در این دوره ، پیاده سازی پایگاه داده مکانی متن باز با PostgreSQL و PostGIS و نیز انتشار نقشه ها و داده های مکانی با استفاده از نرم افزارهای GeoServer و نرم افزار MapServer آموزش داده شد.
شرکت آّبفا استان هرمزگان، از جمله سازمان های پیشرو در استقرار Web GIS و یکپارچه سازی آن با فرآیندهای سازمانی می باشد که تلاش می کند با برگزاری دوره های آموزش Web GIS و دوره های
آموزش Mobile GIS
، نسبت به افزایش دانش و اشراف اطلاعاتی پرسنل واحد GIS و واحد IT، توسعه و نگهداری و پشتیبانی سامانه Web GIS خود را تسهیل نماید و بتواند تعامل بهتری با مشاور GIS و پیمانکار GIS این شرکت داشته باشد.

اگر شما هم می خواهید این دوره های را در سازمان خود برگزار نمایید، فرم زیر را پر کنید و درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان شرکت بهین رایانش آزاد با شما تماس بگیرند.

آیا می خواهید بدانید برگزاری دوره GIS به سازمانتان کمک می کند؟

کافی است اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاور با شما تماس بگیرد

اگر عجله دارید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در ارتباط باشید

09030341808

03137789606

02128423771

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود پادکست کسب درامد از GIS

دانلود فیلم چطور برنامه نویس GIS حرفه ای شویم