سایت GISPlus دپارتمان مشاوره و آموزش شرکت بهین رایانش آزاد، می باشد. این شرکت به درخواست سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی، اقدام به برگزاری دوره های آموزش GIS، دوره WebGIS و دوره MobileGIS به منظور توانمندسازی سازمان ها در به کار گیری سامانه اطلاعات مکانی کرده است. جهت ثبت درخواست برگزاری دوره در سازمان خود، فرم زیر را پرکنید و یا با دفتر شرکت و یا شماره آنکال ۰۹۰۳۰۳۴۱۸۰۸ آمادگی خود را جهت برگزاری دوره به ما اعلام نمایید.

آیا می خواهید بدانید برگزاری دوره GIS به سازمانتان کمک می کند؟

کافی است اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاور با شما تماس بگیرد

اگر عجله دارید می توانید از طریق شماره تلفن های زیر با ما در ارتباط باشید

09030341808

03137789606

02128423771

برخی از دوره های آموزش GIS تخصصی

راه اندازی سایت نقشه ای با #C

دوره جامع آموزش برنامه نویسی Web GIS با #C

در این دوره از تلفیق زبان برنامه نویسی C# و ASP .NET MVC برای برنامه نویسی سمت سرویس دهنده استفاده شده که یک ساختار حرفه ای را برای تولید یک Web GIS در پیش می گیرد. با این روش می توان یک سامانه Web GIS مبتنی بر تکنولوژی خانواده .NET پایه گذاری کرد.

راه اندازی سایت نقشه ای با پایتون

دوره جامع آموزش برنامه نویسی Web GIS با پایتون

پایتون یکی از آسان ترین زبان های برنامه نویسی دنیاست که در سال های اخیر، پیشرفت های خوبی در زمینه برنامه نویسی GIS داشته است. یادگیری این زبان برنامه نویسی برای افرادی که می خواهند به تازگی برنامه نویسی GIS را شروع کنند به شدت پیشنهاد می شود.

آموزش برنامه نویسی Mobile GIS

دوره جامع آموزش برنامه نویسی Mobile GIS

باتوجه به رشد بسیار سریع تکنولوژی موبایل و کوچک شدن اندازه سنسورها و افزایش روبه رشد آن ها، نیاز به توسعه ابزارها و سامانه های موبایل در سازمان ها روز به روز، بیش تر از پیش، احساس می شود.

پایگاه داده مکانی با PostgreSQL

دوره راه اندازی پایگاه داده مکانی با PostgreSQL

در این دوره آموزشی یاد می گیرید که چگونه یک پایگاه داده مکانی بر روی PostgreSQL با استفاده از افزونه مکانی PostGIS ایجاد کنید.

دوره راه اندازی Web GIS با استفاده از GeoServer

آیا می دانید گام های اول تا سوم برای پیاده سازی سامانه Web GIS چه هستند؟ در این دوره به صورت متمرکز و سریع، نقشه های خود را در Web با دیگران به اشتراک بگذارید.

دوره راه اندازی Web GIS با استفاده از MapServer

دوره راه اندازی Web GIS با استفاده از MapServer

پس از گذراندن این دوره، یاد می گیرید که چگونه نقشه های خود را با استفاده از MapServer در Web منتشر کنید.