برای این که داده های مکانی و نقشه ها را با دیگران به اشتراک بگذاریم می توانیم از تکنولوژی Web بهره بگیریم.این تکنولوژی، امکان استفاده از نقشه ها و اطلاعات مکانی را به همراه قابلیت های GIS، از طریق یک مرورگر وبفراهم می نماید. به این روش استفاده از مزایای GIS، وب GIS می گویند. کاربران می توانند از هرجایی با باز کردن مرورگر وب بر روی رایانه شان و وارد کردن نشانی وب سایت، به سامانه وب GIS دسترسی داشته باشند و از نقشه ها و امکانات GIS استفاده کنند بدون این که نیاز باشد روی رایانه شان نرم افزار GIS نصب کنند.

چرا باید از Web GIS استفاده کنیم؟

سامانه Web GIS، استفاده از GIS را بسیار آسان و سریع می کند. همه کاربران GIS، افراد متخصص نیستند. خیلی وقت ها مدیر سازمان ما، شهروندان عادی و دیگران هم می توانند از GIS بهرمند شوند اما پیچیدگی های GIS باعث می شود که نتوانند از آن بهره ببرند و کارهایشان را ساده تر کنند. اولین بار، گوگل در نقشه اش، قدرت استفاده ازنقشه ها از طریق وب را به نمایش گذاشت. پس از آن متخصصان فناوری، به سمت افزودن قابلیت های GIS به نقشه های وب، حرکت کردند. پس مهم ترین دلیل استفاده از Web GIS، ساده تر کردن کارها و انجام آن ها با یک یا چند کلیک می باشد

دانلود تمام قسمت های مینی سریال
چیست webgis

فیلم رایگان آشنایی با مبانی و مفاهیم Web GIS

آشنایی سریع و آسان با سامانه وب جی آی اس برای همه

دانلود می کنم

برنامه نویسی Web GIS

متخصصان GIS که دارای مهارت برنامه نویسی GIS می باشند، با موقعیت ­های شغلی بیشتری روبرو هستند. این افراد، دارای حقوق بالاتر و خواهان بیشتر بین شرکت ­ها و کارفرمایان می ­باشند. برنامه نویسی GIS شامل برنامه نویسی Desktop GIS، برنامه نویسی Web GIS و برنامه نویسی Mobile GIS می باشد. یکی از خدمات آکادمی GISPlus، آموزش برنامه نویسی GIS، در غالب بسته های آموزشی و دوره های آموزشی می باشد. ما تاکنون بیش از ۱۰۰۰ نفر را با استفاده از بسته های آموزش برنامه نویسی GIS آموزش داده ایم. ما تجربه برگزاری ۱۰۰ها ساعت دوره آموزشی در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و نیز دوره های عمومی برگزار شده را داریم.

می خواهم بیشتر بدانم

بسته های آموزش ساخت Web GIS

توضیحات بیشتر و خرید
توضیحات بیشتر و خرید

سامانه وب GIS بهسام محصول شرکت بهین رایانش آزاد

مشاهده سایر راهکارهای مکانمند شرکت بهین

۰۹۰۳۰۳۴۱۸۰۸

mobile

۰۳۱۷۷۸۹۶۰۶

۲۸۴۲۳۷۷۱ ۰۲۱

دوره ساخت اپلیکیشن های مکان محور
منصور ادیبی

آشنایی با منصور ادیبی

من منصور ادیبی، مشاور GIS، بنیان گذار آکادمی GISPlus و مدیرعامل شرکت بهین رایانش آزاد هستم. از سال ۱۳۸۷ در حال فعالیت در زمینه GIS و تکنولوژی های نوین آن هستم. رسالت من، کمک به سازمان ها، کسب و کارها و جامعه با استفاده از فناوری اطلاعات مکانی است.

آشنایی بیشتر

درخواست مشاوره

مفتخریم با تکیه بر ۱۳ سال تجربه در پروژه های مکان محور در سازمان های کشور به شما در خصوص پروژه های GIS و راهکارهای مکان محور مبتنی بر وب و موبایل کمک کنیم.برای دریافت مشاوره رایگان از ما، اطلاعات تماس و شرحی از مشکل خود را اینجاثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند. درصورت نیاز می توانید با شماره های زیر نیز تماس تلفنی داشته باشید و درخواست خود را اعلام نمایید تا در اولویت قرار داده شوید.

mobilegis

آشنایی با Mobile GIS

سیستم اطلاعات جغرافیایی تحت موبایل یا اپلیکیشن GIS، دسترسی به نقشه ها و اطلاعات مکانی را به همراه قابلیت های GIS را در هر جایی به صورت آنلاین یا آفلاین برای ما امکان پذیر می کند. امروزه اپلیکیشن های مکان محور، کاربردهای زیادی در جامعه پیدا کرده اند و از حالت تخصصی خارج شده اند.

می خواهم بیشتر بدانم

آشنایی با GIS

سیستم اطلاعات جغرافیایی یا Geographic Information System، به ما کمک می کند تا با تصمیم گیری درست با استفاده از نقشه و اطلاعات جغرافیایی، کسب و کار و زندگی مان را لذت بخش کنیم و کارها را سریع تر و با هزینه کم تر انجام دهیم.

نماد اعتماد

نماد ساماندهی

logo-samandehi

چند آموزش کلیدی


GIS چیست ؟

WebGIS چیست ؟

Mobile GIS چیست ؟

بازگشت سرمایه GIS

اینستاگرام
telegram

09030341808

اطلاع از آموزش ها

 

برای اطلاع از جدیدترین دوره‌ها کارگاه‌ها و محصولات آموزشی وفروش‌های ویژه و سامانه های مکانی،همین الان ایمیل‌تان را وارد کنید تا به شما خبر بدهیم

آشنایی با GISPlus


برای آکادمی GISPlus با ۱۳ سال سابقه، به سازمان‏ها و جامعه کمک می کند تا با استفاده از GIS و فناوری های نوین، هزینه های خود را کاهش و بهره‏ وری را افزایش دهند.

درباره ما بیشتر بدانید

دانلود شش ویدیو مسیر برنامه نویسی WebGIS

همین الان ایمیلت را وارد کن تا شش ویدیو مسیر یادگیری WebGIS را به رایگان دانلود کنی

دانلود فیلم مبانی و مفاهیم GIS

دانلود فیلم چطور برنامه نویس GIS حرفه ای شویم