موبایل GIS یعنی استفاده از مزایای GIS در هر مکان و از طریق هر دستگاه این دستگاه می تواند یک گوشی هوشمند تلفن همراه، یک تبلت، یک ساعت هوشمند، یک خودرو و یا هر دستگاه متحرک دیگری باشد. Mobile GIS، یک سامانه اطلاعات جغرافیایی است که بیشتر بر روی دستگاه­ های تلفن همراه هوشمند و Tabletها مورد استفاده قرار می ­گیرد. با موبایل GIS، امکان استفاده از نقشه ها و داده های مکانی از هر جایی و برای هر کسی امکان پذیر می ­شود. Mobile GIS تلفیقی از سه تکنولوژی GIS، GPS و شکبه ­های بی ­سیم می ­باشد.

چرا باید از Mobile GIS استفاده کنیم؟

GIS همراه یا موبایل GIS، مزایای زیادی دارد. از جمله این مزایا می توان به دسترسی ساده و آسان به اطلاعات مکانی در هر جا، افزایش بهروری و دقت عملیات میدانی، به روز نگهداری آسان داده های مکانی و افزایش دقت آن ها، حذف کاغذ از فرآیندهای کاری سازمان ها و کسب و کارها، بهبود دقت تحلیل های مکان مبنا و کمک به تصمیم گیری ها اشاره کرد. امروزه اپلیکیشن موجود بر روی گوشی تلفن همراه شما که به نقشه هم مجهز است، به راحتی به شما ترافیک خیابان­ های شهر را نمایش می ­دهد و به شما می­ گوید سریع­ترین مسیر برای رسیدن به مقصدتان کدام است و این تنها ساده ­ترین کاربرد یک اپلیکیشن نقشه ای می ­باشد.

فیلم رایگان معرفی ابزارهای ساخت اپ مکان محور

آشنایی سریع و آسان با ابزارهای برنامه نویسی موبایل GIS

دانلود می کنم

برنامه نویسی Mobile GIS

متخصصان GIS که دارای مهارت برنامه نویسی GIS می ­باشند، با موقعیت­های شغلی بیشتری روبرو هستند. این افراد، دارای حقوق بالاتر و خواهان بیشتر بین شرکت ­ها و کارفرمایان می ­باشند.برنامه نویسی GIS شامل برنامه نویسی Desktop GIS، برنامه نویسی Web GIS و برنامه نویسی Mobile GIS می باشد. یکی از خدمات آکادمی GISPlus، آموزش برنامه نویسی GIS، در غالب بسته های آموزشی و دوره های آموزشی می باشد. ما تاکنون بیش از 1000 نفر را با استفاده از بسته های آموزش برنامه نویسی GIS آموزش داده ایم. ما تجربه برگزاری 100ها ساعت دوره آموزشی در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی و نیز دوره های عمومی برگزار شده را داریم.

بسته های آموزش ساخت Mobile GIS

توضیحات بیشتر و خرید

اپلیکیشن موبایل GIS بهپو محصول شرکت بهین رایانش آزاد

مشاهده سایر راهکارهای مکانمند شرکت بهین

سایر سامانه ها

مشاوره پروژه GIS

مفتخریم با تکیه بر 13 سال تجربه در پروژه های مکان محور در سازمان های کشور
به شما در خصوص پروژه های GIS و راهکارهای مکان محور مبتنی بر وب و موبایلکمک کنیم.برای دریافت مشاوره رایگان از ما، اطلاعات تماس و شرحی از مشکل خود را اینجاثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
درصورت نیاز می توانید با شماره های زیر نیز تماس تلفنی داشته باشید و درخواست
خود را اعلام نمایید تا در اولویت قرار داده شوید.

09030341808

mobile

0317789606

28423771 021

آشنایی با GIS

سیستم اطلاعات جغرافیایی یا Geographic Information System،به ما کمک می کندتا با تصمیم گیری درست با استفاده از نقشه و اطلاعات جغرافیایی، کسب و کار و زندگی مان
را لذت بخش کنیم و کارها را سریع تر و با هزینه کم تر انجام دهیم.

آشنایی با Web GIS

سیستم اطلاعات جغرافیایی تحت وب یا وب GIS، به ما کمک می کند تا نقشه ها و اطلاعات مکانی را به همراه قابلیت های GIS تحت وب با دیگران به اشتراک بگذاریم. سامانه Web GIS در سازمان ها و کسب و کارهای مختلف، کاربرد دارد و امروزه بیشتر سازمان ها از قابلیت های آن بهرمند می شوند.

می خواهم بیشتر بدانم