کارشناس GIS شو

ساده ترین کار در GIS این هست که کارشناس GIS بشی

اما می دونی چطوری؟

کارشناس GIS کسی هست که نقشه ها، اطلاعات مکانی و اطلاعات توصیفی را آماده می کند تا امکان استفاده از این اطلاعات در سامانه GIS ای فراهم شود. ورودی سامانه اطلاعات جغرافیایی نقشه ها ، اطلاعات مکانی و اطلاعات توصیفی هستند. وظیفه کارشناس GIS آماده سازی این ورودی ها به شکل فایل، پایگاه داده مکانی و Geo DataBase  هست که کمک به شکل گیری GIS در سازمان ها و کسب و کار ها می کند.

کارشناسان GIS به چه نرم افزار هایی نیاز دارند؟

ساده ترین نرم افزارهای GIS ای که هر کارشناس GIS باید با آن کار کند نرم افزار ArcGIS هست. این نرم افزار توسط شرکت Esri تولید و توسعه داده شده‌است. نرم افزار های دیگری هم هستند که باید کار با آن ها را بلد باشند. نرم افزار Atuo Cade Map 3D یکی از آن نرم افزار ها هست. نرم افزار QGIS که آینده GIS با آن عجین هست یکی دیگر از این نرم افزار ها هست.

یه کارشناس GIS باید چه مهارت هایی داشته باشد؟

اگر به این نتیجه رسیدی که کارشناسی GIS برات مناسب هست و می خواهی خیلی سریع از آن کسب درآمد کنی همین الان کتابچه مبانی و مفاهیم GIS را به رایگان دانلود کن.

مشاوره آموزش GIS

اگر برای آموزش GIS و یادگیری GIS به نحوی که به هدفت برسی و موفق بشی، سردرگم هستی و نیاز به مشورت با یک نفر کار بلد این کار که از سال 1386 تجربه توی بازار GIS را داشته، هستی، ما کمکت می کنیم. کافیه درخواستت را اینجا ثبت کنی. در اولین فرصت ممکن با شما تماس می گیریم.

مشاوره gis

درخواست مشاوره یادگیری از GIS ودرامد زایی از آن

مقالات پیشنهادی آکادمی GISPlus

کارشناس GIS

کارشناس GIS شو

ساده ترین کار در GIS این هست که کارشناس GIS بشی اما می دونی چطوری؟ کارشناس GIS کسی هست که نقشه ها، اطلاعات مکانی و

ادامه مطلب »
یادگیری GIS

یادگیری GIS از صفر

یادگیری GIS از صفر یادگیری GIS یکی از دغدغه های افراد مختلفی است که میخواهند از GIS استفاده کنند. در سال های گذشته یکی از

ادامه مطلب »

محصولات آموزشی ما برای یادگیری GIS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دانلود فیلم مبانی و مفاهیم GIS

دانلود پادکست کسب درامد از GIS

دانلود فیلم چطور برنامه نویس GIS حرفه ای شویم