GISPlusTV

آموزش افزایش درآمد از GIS برای نقشه برداران

3 ویدیو برای راه های افزایش درآمد از GIS

 

دنبال چه چیزی هستید ؟

  درآمد از GIS  

اگر به دنبال کسب درآمد از بازار کار GIS هستید ما به شما کمک می کنیم که با مهارت های مورد نیاز بازار کار GIS در ایران و جهان آشنا شوید و بتوانید در مهارتی قوی شوید تا دیگران حاضر باشند برای کاری که شما می کنید، پول پرداخت کنند.

می خواهم بیشتر بدانم

تخصص اصلی ما سامانه های اطلاعات مکانی و فناوری های نوین وب GIS و موبایل GIS می باشد. تیم ما بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و تولید سامانه های مکان مبنا در سازمان های بزرگ کشور را دارد و می توانیم به شما در زمینه GIS، Web GIS و Mobile GIS کمک کنیم.

درخواست مشاوره

  مشاور GIS  

اجرای پروژه GIS

ما در اجرای سامانه های GIS به سازمان های زیادی کمک کرده ایم. اگر می خواهید یک سامانه GIS را پیاده سازی کنید، ما می توانیم در عملیاتی کردن GIS به شما کمک کنیم. ما کارمان را از بررسی دقیق مشکلات شما شروع می کنیم و راهکار مناسب را برای شما اجرا می کنیم و تا بازگشت سرمایه GIS در کنار شما خواهیم بود.

پروژه GIS دارم

دوره های آموزش تخصصی GIS ما به سازمان های کشور کمک کرده تا دانش و مهارت کارشناسان خود را ارتقا دهند و در اجرای پروژه های GIS تعامل حرفه ای تری با مشاوران و پیمانکاران داشته باشند. برگزاری سمینارهای مدیریتی نیز به مدیران سازمان ها کمک کرده تا دید و اشراف لازم نسبت به فناوری های اطلاعات مکانی پیدا کنند.

درخواست برگزاری دوره

دوره آموزش GIS

پرفروش ترین آموزش ها

کتاب

کتاب برنامه ‏نویسی Web GIS با پایتون

نویسندگان: منصور ادیبی، مهدی نظری

60,000 تومان

سفارش كتاب

سامانه های GIS برای سازمان ها

اپلیکیشن برداشت اطلاعات

جمع آوری اطلاعات و مدیریت نیروهای میدانی

سامانه GIS تحت وب

به اشتراک گذاری و مدیریت نقشه های شما

منصور ادیبی

درباره منصور ادیبی

من منصور ادیبی، مشاور GIS، بنیان گذار آکادمی GISPlus و مدیرعامل شرکت بهین رایانش آزاد هستم. از سال ۱۳۸۷ در حال فعالیت در زمینه GIS و تکنولوژی های نوین آن هستم. رسالت من، کمک به سازمان ها، کسب و کارها و جامعه با استفاده از فناوری اطلاعات مکانی است.

آشنایی بیشتر